Кембридж университетінің профессорларымен кездесіп, SHARE жобасын талқылад

қар 02, 2023 6

🇬🇧 Кембридж университетінің профессорларымен кездесіп, SHARE жобасын талқыладық.

"SHARE" (School Hub for Action Research in Education) халықаралық жобасы қаламызда 2019 жылы іске асырылды. Бұл Астана қаласы әкімдігі мен Кембридж университетінің серіктестік жобасы. Мақсаты елордалық педагогтердің оқыту тәжірибесі мен біліктілігін арттыруға бағытталған. Бүгінгі күні жобаға 25 мектептен жалпы 450-ден астам педагог қатысуда.

📌Аталмыш шаралардың рөлі зор, өйткені қазіргі таңда, білесіздер, қаламызда бірқатар мектептер соғылуда. Еңбек нарығы болашақта мұғалімдерді көп қажет ететін болады. Сондықтан ұстаздардың қабілеттілігін арттыруға көмектесу мақсатында осы және басқа да жобаларды жалғастыратын боламыз. ➖➖➖➖➖ 🇬🇧 Встретились с профессорами Кембриджского университета и обсудили проект SHARE.

Международный проект "SHARE" (School Hub for Action Research in Education) реализован в Астане в 2019 году. Это партнерский проект акимата города Астаны и Кембриджского университета. Целью которого является повышение педагогического опыта и квалификации столичных учителей. На сегодняшний день в проекте принимают участие более 450 педагогов из 25 школ.

📌Как вы знаете, в настоящее время в столице строится ряд школ, поэтому такие проекты очень значимы, ведь в будущем рынку труда понадобится больше учителей. Поэтому мы продолжим поддерживать этот и другие проекты, с целью помочь педагогам повысить свои профессиональные навыки.